Tupac

Za branami pekla

za-branami-peklaOriginální název: Gridlock'd
Žánr: Komedie / Krimi / Drama
Rok výroby: 1997
Režie: Vondie Curtis-Hall

Feťáci Stretch a Spoon (Tupac) se po té, co se jejich kamarádka předávkuje rozhodnou skoncovat s drogami a zapsat se do státního odvykacího programu. Jejich cíl je však těžší, než si samy myslely, krom byrokracie jim je v patách policie, kvůli vraždě, kterou nespáchali, ale i drogový dealeři.

Gang policajtů

gangpolicajtuOriginální název: Gang Related
Žánr: Krimi / Drama
Rok výroby: 1997
Režie: Jim Kouf

Divinci a Rodriguez, dvojice zkorumpovaných detektivů v ulicích více než zákon prosazují své vlastní zájmy. Kšeftujou s drogami a nedělá jim problém dealera zabít, aby mu nemuseli zaplatit. Vše jim náramně vychází, dokud při jednom obchodu nezastřelí tajného policistu s narkotik. Jeho vraždu posléze navléknou na bezdomovce, avšak i přes veškerou snahu zakrýt stopy se vše začíná obracet proti nim.ne. Bishop (Tupac) na rozdíl od ostatních, kteří chtějí vycouvat míří dál za daným cílem a pomalu ztrácí veškeré zábrany.

Tupac: Vzkříšení

tupacOriginální název: Tupac: Resurrection
Žánr: Dokumentární/Životopisný/Hudební
Rok výroby: 2003
Režie: Lauren Lazin
Trailer: Tupac

Drsný dokument o životě rappera Tupaca Shakura. Byl vycházející hvězdou na rapové scéně, když se o ukončení jeho kariéry postaralo několik výstřelů v ulicích Las Vegas. O doprovodnou hudbu se postaral Eminem